Świat Lills

Codzienność jest pełna magii. Znajdziesz ją w drobiazgach, w grze świateł, w kolorach jesiennych liści. Poczujesz ją w powiewach wiatru, śpiewie ptaków, zachodzie słońca nad miastem.

Pierścionki Lills to sposób by przywołać te chwile i każdego dnia opowiadać magiczną historię. Twoją historię. Niepowtarzalną, pełną koloru, zaskakujących momentów, oślepiającego słońca. Albo cichą, ciepłą jak koc i herbata w zimowy wieczór. A może wypełnioną szumem ulic, blaskiem świateł. Jak chcesz. W końcu to Twoja historia.

O mnie

Kiedy byłam dzieckiem uwielbiałam kolory, wzory i grę świateł. Dla mnie były magiczne. Nadal takie pozostają. Po prawie dekadzie podróżowania dookoła świata, ta pasja tylko się wzmocniła. Chciałam znaleźć sposób, by każda kobieta mogła mieć przy sobie trochę tego koloru i magii, bez względu na to gdzie jest. Tak powstała biżuteria Lills.

Każdy pierścionek, para kolczyków, naszyjnik są wykonywane ręcznie, przeze mnie, w małym warsztacie. Dzięki temu mogę wykonywać delikatne projekty, które byłyby niemożliwe do masowego odlewania, a każde zamówienie dostosowuję do odbiorcy.
Rozumiem, że dopasowanie właściwego rozmiaru pierścionka to sztuka.. dlatego wszelkie poprawki czy wymiany rozmiarów są gratis! Jeśli rozmiar nie był trafiony, napisz do mnie, postaram się o ten perfekcyjny.

Biżuteria Lills

Jeśli uwielbiasz bawić się kolorem, inspirują Cię ciekawe zestawienia dodatków, dajesz się wciągnąć grze świateł, to znajdziesz tu coś dla siebie.

Podstawą kolekcji są pierścionki, ponieważ dłonie to nasza wizytówka: są zawsze widoczne, zawsze w centrum uwagi. To najbardziej ekspresyjna, poza twarzą, część ciała. Wyrażają naszą osobowość, nasz nastrój - od gestykulacji, po trzymanie ich w kieszeniach. 

Jak lepiej pokazać swoją zmienność, niż poprzez rzędy kolorowych pierścionków, które możesz zmieniać wraz ze swoim nastrojem czy stylizacją?

Project Still Water

Project Still Water jest inicjatywą łączącą ludzi, takich jak Ty, z ochroną oceanów - najcenniejszego ekosystemu na Ziemi.

10% z każdej sprzedaży przekazywane jest na rzecz międzynarodowych organizacji, takich jak Manta Trust czy Shark Angels, poświęconych badaniu oraz edukacji na rzecz oceanów.